Rezervasyon Formu


Otel:
Ad Soyad(*):
E-mail Adresi(*):
Oda ve Gün Sayısı:
Güvenlik kodu:
Mesajınız(*):

Alaçatı Otel
Ilıca Taş Apart Otel
Çeşme Apart Otel
Otel Tarihçesi

1995'te açılan otelimiz ilk açıldığında 49 odalı üç yıldızlı bir oteldi. Çeşme merkezin sayılı büyük otellerinden biriydi. Şuanki müşterilerimizin de birçoğu eski sistemden kalanlardır. Açıldığı ilk günden beri hijyeni ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan otelimiz 18 senelik hizmet hayatını bu sayede hala devam ettirmektedir.

 

Çeşmede her sene yeni oteller yapılmaktadır. Bu da rekabeti arttırır. bu yüzden 2005 senesinde apart sistemine geçmiştir.Odaları büyüyen ve 22 odaya düşen otelimiz apart sisteminde de dalının birincisi olmayı başarmıştır.

Apart nedir?

Turizmde konaklamak için çeşitli yerler vardır bunlar tatil köyleri, oteller, pansiyonlar ve apartlardır. Apart dayalı döşeli bir apartman dairesinin mutfagı, lavabosu, banyosu, wc ve odaları ile kiralanma şeklidir. Apartları genellikle kalabalık aileler tercih ederler.

Apart popüler olmaya başlayan konaklama yollarından birisidir. Uygun fiyatlara tatil yörelerinde tatillerini geçirmek isteyen aileler ve kalabalık arkadaş ortamları tarafından tercih edilir. Mutfanın kendi daireleri içerisinde yer alması sayesinde yemek ihtiyaçlarınıda masrafsız gidermiş olabilirler. Şu şekilde bir hesap yaptıgımızda maliyetini daha net anlarız. Bir apart dairesinin günlügü ortalama 200 TL gibi bir fiyattır. Apartı tercih edenler aileler genelde 3′ten fazla nüfusa sahiptirler. 200 TL ‘lik bir apart kiraladıklarında kişi başı 40 TL gibi bir fiyatata konaklama ihtiyaçlarınıda karşılamış olurlar. Diğer yandan yemek ihtiyaçlarınıda apart içerisinde ki mutfak ile gidereceklerinden dolayı bir kazançta oradan sağlayacaklardır.

Otel Özellikleri

- Bahçe
- Emanet Kasa
- Oto Park
- Yetişkin Yüzme Havuzu
- Bar
- Çocuk Oyun Bahçesi
- Çocuk Yüzme Havuzu


Oda Özellikleri:

- Balkon
- Kablolu, Uydu TV
- Klima
- Buzdolabı
- Odada İnternet
- Odada Telefon
- Wireless

İletişim
Ad Soyad(*):
E-mail Adresi(*):
Oda ve Gün Sayısı:
Güvenlik kodu:
Mesajınız(*):

Musalla Mah. 1046 sk. No:5/A Çeşme / İzmir
Telefon : 0232 712 02 51
GSM : 0535 321 60 80

Copyright © 2012 Tüm hakları saklıdır.